Gorenje Dryer Machine | D2HNE7E | Energy efficiency class E | Front loading | 7 kg | Heat pump | LED | Depth 51 cm | White
- TootjadGorenje
- Mudel: D2HNE7E
- Saadavus: 5
-
541€
Gorenje Dryer Machine | D2HNE7E | Energy efficiency class E | Front loading | 7 kg | Heat pump | LED | Depth 51 cm | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 7 kg |
| Kuivatussüsteem | Heat pump |
| Laius | 60 cm |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 41.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | D2HNE7E |
| Programmide arv | 15 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 51 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.34 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










